Sun. Jun 4th, 2023

Revista ORA

Vetëm për ju!

Luksemburg – Kosova: Këtu mund ta shikoni ndeshjen ‘LIVE’ që fillon nga ora 18:00

1 min read

Kombëtarja e Kosovës në basketboll do të luajë sot në udhëtim ndeshjen e dytë parakualifikuese.

Pas fitores ndaj Islandës, Kosova sot përballë do ta ketë Luksemburgun, shkruan Gazeta Olle.

Ky takim fillon nga ora 18:00.

Ndërsa mund ta shikoni në linkun e mëposhtëm:

Kosova dhe Luksemburgu më parë kanë zhvilluar dy takime zyrtare.

Secila ka fituar ndeshjet si vendas, por Kosova në Prishtinë kishte fituar dukshëm me rezultat më të lartë, disa muaj më parë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *