Mon. Dec 5th, 2022

Revista ORA

Vetëm për ju!

5 gola të shënuar: Drita fiton me mjaft vështirësi ndaj Vushtrrisë

1 min read

Ka përfunduar ndeshja e parë e xhiros së 19-të e Superligës në mes të Vushtrrisë dhe Dritës.

Pas 90 minutash, fitore shënuan gjilanasit, me rezultatin 3:2.

Emini, Vucaj e Rexha ishin shënuesit për Dritë, ndërsa për vendasit shënuan Fazliu e Azemi.

SUPERLIGA LIVE – JAVA 19

VUSHTRRIA 2:3 DRITA.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *