Sun. Mar 7th, 2021

Revista ORA

Vetëm për ju!

Georgina Rodriguez thyen rregullat e karantinës dhe del për ‘shopping’

1 min read

Pasi futbollisti, Daniele Rugani rezultoi pozitiv me Koronavirus, të gjithë lojtarëve dhe stafit të bardhezinjve iu dha urdhër të vetëizolohen. Kështu veproi edhe Cristiano Ronaldo i cili prej disa ditësh po qëndron i mbyllur në vilën e tij me fëmijët dhe partneren Georginën.

Kjo e fundit duket se nuk po i zbaton rregullat e karantinës dhe sot është fotografuar nga paparacët.

Georgina është parë duke shëtitur në disa dyqane veshjesh, veprim i cili ka sjellë shumë kritika.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *