Sun. Mar 26th, 2023

Revista ORA

Vetëm për ju!

Inter merr fitore në udhëtim, ndalet United

1 min read

Janë mbyllur tetë takimet e para të fazës së play off-it të Ligës së Evropës.

Inter ka shënuar fitore 2-0 ndaj bullgarëve të Ludogorts.

Golin në këtë ndeshje i shënuan Eriksen dhe Lukaku.

Kurse, Manchester United u ndal në Belgjikë nga Club Brugge, pasi luajtën baras 1-1.

Fitore të lartë në ndeshjen e parë shënoi skuadra gjermane, Eintracht Frankfurt, që mposhti 4:1 Salzburgun.

Më poshtë gjitha rezultatet e tetë takimeve që kanë përfunduar tashmë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *