Sun. Jun 4th, 2023

Revista ORA

Vetëm për ju!

I preu flokët në 1-sh: Mourinho tregon arsyet pse e bëri

1 min read

Jose Mourinho i ka befasuar të gjithë me stilin e ri të flokëve, pasi që ka vendosur të bëhet tullac.

E për arsyen e prerjes së flokëve ka folur vet trajneri i Tottenham, i cili ka treguar se ndonjëherë i pëlqen ta ndjejë të ftohtin.

“Ndonjëherë më pëlqen të bëjë atë, ndonjëherë më pëlqen ta ndjejë të ftohtin.

Por kësaj radhe u zgjova dhe flokët e mijë dukeshin shumë keq andaj i thash frizerit të mi priste në 1-sh’, u deklarua Mourinho.

Mourinho shumë kohë më parë kishte bërë shaka me Guardiolën duke thënë se ai është tullac se nuk është një trajner aq i mirë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *